Resultats Mitja 2014

Posició Dorsal Nom Cat. T. Ofical T. Real Club
1 451 Mikel Besora Susaño M2 01:32:41 01:33:11 BORGES TRAIL
2 330 Marc Balanya Prats M3 01:33:20 01:37:05 BORGES TRAIL
3 310 David Sanchez Blasco M2 01:34:19 01:39:00 ATLETES D’ALTAFULLA
4 305 Adrià Perea Gil M2 01:44:20 01:44:26 CNI-BEST-FASOL IGUALADA
5 416 Roger Reguant Segarra M2 01:45:21 01:45:28 SKI CLUB CAMPRODON
6 254 Daniel Alvarez Gorgojo M4 01:49:55 01:50:01 CORNELLÀ ATLÈTIC
7 339 Jordi Bedmar M2 01:50:49 01:50:53 TRAIL TARRACO
8 287 Emili Llopart Codina M7 01:51:33 01:51:38 CLUB GAVA TRIATLO
9 269 Jonathan Calzado Soto M2 01:53:11 01:53:12 KCEI-SABADELL
10 331 Joan Carles Barcelo Bosque M2 01:53:24 01:53:26 CLUB EXCURSIONISTA PRIORAT
11 318 Imri Zviely M2 01:53:31 01:53:36 BARCELONA
12 406 Thais Pentinat Pelegrin F2 01:56:38 01:56:44 EXTREM TEAM TIVISSA
13 334 Ander Bastida Agirre M5 02:00:26 02:00:27 LAGUN ONAK, AZPEITIA
14 434 Ferran Serra Borrull M2 02:01:24 02:01:19 VINYOLS RUNNING
15 360 Joaquim Fernandez Llaberia M3 02:01:24 02:01:19 INTERSPORT
16 343 Oriol Carreño Amoros M3 02:02:58 02:02:59 FALSET
17 367 Javier Ferrero Martinez M2 02:03:36 02:03:40
18 60 Francesc Miquel Gavalda M5 02:03:42 11:40:52 REUS
19 337 Rafel Brull Vaque M2 02:04:21 02:04:14 CLUB ESPORTIU LA CALA
20 294 Marc Masip Altimiras M2 02:04:22 02:04:29 C.A.GAVÀ
21 303 Josep Orejudo Ramirez M5 02:05:05 02:05:04 CXATLETISME
22 361 Pep Fernandez Llaberia M2 02:05:55 02:05:51 INTERSPORT
23 282 Lluís Gil Lluís M2 02:05:59 02:06:05 TARRAGONA
24 342 Josep Carbó Carbó M5 02:07:27 02:07:31 CAMBRILS
25 260 Francisco Bea González M2 02:10:55 11:48:05 TARRAGONA
26 430 Alberto Sanjuan M3 02:12:03 02:11:52 OBRINT TRAÇA-CINGLES 2014
27 309 Teo Rubiano Granados M7 02:12:15 02:12:07 PRORUNNERS-BARCELONA
28 252 Roger Alemany Fernandez M3 02:12:19 02:12:12 ESPARREGUERA
29 340 Montse Canyadell Marc F5 02:12:40 02:12:31 TENNIS TARRAGONA
30 424 Gerard Salvado Botella M2 02:12:40 02:12:39 ALLAVANELLS
31 398 M Eugenia Munte Mateu F3 02:13:22 02:13:13 COOPERATIVA
32 403 Karel Pagès M3 02:13:46 02:13:42 ANDORRA
33 274 Agusti Dalmau Vilches M4 02:15:48 02:15:39 CRAZY BALLS TEAM
34 445 Miguel Villa Villar M5 02:15:50 02:15:52 CAÑA I TAPA – SALOU
35 415 Javier Ramos García M4 02:16:09 02:16:07 MADRID
36 256 Carmen Armas Santana F4 02:17:51 02:17:45 CLUB GAVA TRIATLO
37 300 Vanessa Molner Barberà F4 02:19:01 02:19:01 ESPORTS ARMOBAL
38 280 Joan Font Masdefiol M5 02:19:42 02:19:40 ASSOCIACIÓ ESPORTIVA ULLASTRELL
39 253 Andreu Aluja Olesti M1 02:19:43 02:19:46 REUS
40 322 Albert Borreda Besora M3 02:20:30 02:20:36 TRETZE ATLETIC CATALA
41 388 Enrique Martínez Sastre M3 02:20:32 02:20:33 SANT CARLES DE LA RAPITA
42 404 Eduard Pascual Ginovart M6 02:20:57 02:20:57 ALLAVANELLS
43 270 Josep Ma Casas Rué M5 02:21:43 02:21:43 ESPORTS ARMOBAL
44 312 Helena Sirisi Calero F2 02:22:05 02:21:57 REUS
45 307 Jaume Pijuan Vidiella M1 02:22:05 02:21:58 EXTREM TEAM TIVISSA
46 435 Marc Serra Borrull M3 02:22:05 02:21:58 VINYOLS RUNNING
47 319 Toni Bujaldon Carreño M9 02:22:54 02:22:48 CLUB GAVA TRIATLÓ
48 353 Oriol Escoda Llop M2 02:23:02 02:23:04 FALSET
49 316 Vicenç Vilà Mainar M6 02:24:26 02:24:32 C.A.L.A.M L’AMETLLA DE MEROLA
50 304 Gerard Pagès Vidal M3 02:26:52 02:26:46 VINYOLS RUNNING
51 251 Paco Aguilar Sanchez M4 02:27:16 02:27:18 CAÑA I TAPA – SALOU
52 259 Genis Barceló Torrecillas M3 02:27:50 02:27:55 CAPÇANES
53 308 Xavier Plana Virgili M4 02:28:19 02:28:25 REUS
54 263 Carlos Bernues Bara M4 02:28:29 02:28:32 TARRAGONA FONDISTES
55 271 Jose Chernichero Fernandez M7 02:29:50 02:29:55 TRETZE ATLETIC CATALA
56 317 Jordi Vilajosana Amat M4 02:30:56 02:30:54 ASSOCIACIÓ ESPORTIVA ULLASTRELL
57 453 Magda Pages Martorell F5 02:31:33 02:31:37 TENNIS MONTEROLS
58 288 Jordi Marsà Català M4 02:31:54 02:31:59 A.A.XAFATOLLS MOLLERUSSA
59 172 Silvia Pares Ribe F5 02:31:58 12:09:08 REUS
60 302 Pepe Mulet Besa M5 02:33:40 02:33:45 A.A.XAFATOLLS MOLLERUSSA
61 397 Jordi Muntané Ruiz M3 02:34:26 02:34:29 FALSET
62 329 Nicolas Asensio Baños M4 02:35:07 02:35:04 TERRASSA
63 392 Antoni Montoro Franquet M2 02:35:48 02:35:50 CLUB EXCURSIONISTA PRIORAT
64 391 Antoni Montagut Francin M3 02:36:21 02:36:20 ALLAVANELLS
65 410 Andreu Porta Gatell M3 02:36:22 02:36:21 REUS
66 427 Juanmi Sanchez Diaz M4 02:38:32 02:38:35 SUPER RAIM
67 344 Toni Casals Cort M3 02:38:32 02:38:36 SUPER RAIM
68 425 Ivan Sama Hernandez M2 02:38:37 02:38:35 BARCELONA
69 283 Íngrid Giménez Figuera F3 02:38:42 02:38:46 AGRAMUNT
70 384 Elies Manubens Antonell M3 02:41:03 02:41:04 CENTRE EXCURSIONISTA D’OLÓ
71 189 Joe Rosich M6 02:41:04 02:40:58 SALOU
72 279 Ramon Esquius Miquel M6 02:42:41 02:42:45 ESCALDATS SURIA
73 408 Antonio Planas Jerez M2 02:42:42 02:42:41 SALOU
74 278 Alfons Esquius Miquel M6 02:42:43 02:42:47 ESCALDATS SURIA
75 292 Joan Martinez Borrell M3 02:45:15 02:45:17 CARDEDEU
76 370 Cristian Giménez Verrelli M2 02:45:17 02:45:23 TORREDEMBARRA
77 411 Daniel Puig Ortega M3 02:46:10 02:45:59 REUS
78 296 Ramon Mata Mas M3 02:46:10 12:23:20 TARRAGONA
79 349 Josep Maria Delmuns Llombart M2 02:46:15 02:46:05 LOS VIERNES AL SOL
80 295 Miguel Ramon Masip Masip M5 02:47:24 02:47:30 C.A.GAVÀ
81 261 Alberto Benavides Lopez M6 02:47:24 02:47:30 C.A.GAVÀ
82 17 Josep Busquets Tarrats M5 02:47:52 03:08:18 REUS
83 91 Albert Sanroma Estivill M5 02:47:53 03:08:19 REUS
84 62 Ramon Molias Sentis M5 02:47:53 12:25:03 REUS
85 273 Montserrat Cutrina I Mateos F5 02:48:01 02:48:04 AVINENT MANRESA
86 357 Oscar Fernandez M3 02:48:41 02:48:30 CORRE CORRE MONTBRIO
87 332 Laura Barrera Martin F3 02:49:37 02:49:27 FORESTEAM
88 421 Jareño Rovira M7 02:49:37 02:49:28 TENNIS TARRAGONA
89 306 Juan Antonio Perez Martinez M7 02:51:28 02:51:21 C.A.S.A.B.
90 375 Antonio Hernández Hidalgo M2 02:52:40 02:52:42 REUS
91 314 Lurdes Torres Gil F4 02:52:51 02:52:52 TARRAGONA FONDISTES
92 285 Ramon Gonzalez Simon M4 02:52:51 12:30:01
93 385 Sandra Margalef Piñol F2 02:54:09 02:54:12 MÓRA LA NOVA
94 401 Claudi Olivé Vernet M5 02:54:10 02:54:12 REUS
95 122 Joan Ballester Valveny M5 02:54:30 03:14:55 ALMOSTER
96 284 Josep Giralt Torres M6 02:54:36 02:54:30 LA MOLA T’ESPERA
97 257 Cristina Arrabal Pascual F3 02:54:37 02:54:30 GELIDA
98 381 Montse Llorente Gené F4 02:56:58 02:56:54
99 393 Carkes Montserrate Cordobés M2 02:56:58 02:56:53 CAMBRILS
100 446 Andreu Visa Boladeras M2 02:57:22 02:57:17 ESPARREGUERA
101 299 Lluis Moix Masalles M3 02:58:10 02:58:11 MONTBLANC
102 297 Rosa Meca F4 03:01:04 03:00:58 CLUB GAVA TRIATLO
103 267 Lourdes Bujaldon Carreño F4 03:01:04 12:38:14 CLUB GAVA TRIATLO
104 277 Joan Duran Casadevall M2 03:01:05 03:01:02 SABADELL
105 399 Jordi Murillo Delfa M3 03:01:06 03:01:06 VALLS
106 311 Sara Sanchez Molina F3 03:01:21 03:01:15 CLUB GAVA TRIATLO
107 275 Daniel David Gomez M5 03:02:02 03:01:59 CORRER A GELIDA
108 262 Ma. Carme Berlanga Vendrell F5 03:02:02 03:02:00 CORRER A GELIDA
109 346 Arcadi Cornadó Royo M2 03:02:05 03:02:08 TARRAGONA
110 439 Maria Tarrago Baños F2 03:03:06 03:03:11 ESPLUGUES DE LLOBREGAT
111 290 Jordi Martinez Andreu M6 03:03:34 03:03:26 A.E. CORRER A GELIDA
112 362 Laura Ferrario F3 03:04:06 03:03:56 OBRINT TRAÇA-CINGLES 2014
113 373 Anna Gorriz Farre F3 03:04:58 03:04:50 PRIORAT
114 289 Mayte Martin Lluch F3 03:05:49 03:05:41 PHISIOPHI-BORN TO RUN
115 216 Nuria Sangenis Vaque F3 03:09:30 03:19:18 CELLER SANGENIS i VAQUE
116 281 Beatriz Gene Solá F3 03:09:33 03:09:24 BARCELONA
117 321 Pau Sust De Rosselló M6 03:10:34 12:47:44 KOALA’S TEAM
118 266 Olga Buj Jover F4 03:10:35 03:10:28 EL CATLLAR
119 422 Carme Ruana Suñé F2 03:11:01 03:20:49 CLUB EXCURSIONISTE REDDIS
120 378 Antonio Laguna Martínez M7 03:11:03 03:11:06 CAMBRILS
121 328 Esperança Aragones Albero M4 03:11:18 03:11:13 BARCELONA
122 264 Enric Bonet Pueyo M6 03:11:19 03:11:15 RUNDINERS
123 414 Carme Rabaneda Sanchez F5 03:16:15 03:16:07 FALSET
124 336 Ester Borras Giol F4 03:17:11 03:17:01 COOPERATIVA
125 383 Pau Lomas Montserrat M2 03:20:46 03:20:36 CRAZY BALLS TEAM
126 407 Joan Perpinya Masip M4 03:20:46 03:20:36 CRAZY BALLS TEAM
127 396 Lorena Muñoz Gomez F2 03:20:46 03:20:36 CRAZY BALLS TEAM
128 350 Manuel Diaz Navarro M2 03:20:47 03:20:36 CRAZY BALLS TEAM
129 440 Ramon Tarragó Gibert M8 03:25:35 03:25:39 BARCELONA
130 158 Joan Girona Masdeu M5 03:31:36 03:31:37 ESCACS LA SELVA DEL CAMP
131 437 Santiago Sole Claria M8 03:31:37 03:31:36 BARCELONA
132 276 Sergi Domingo Bru M2 03:36:10 03:35:58 OBRINT TRAÇA-CINGLES 2014
133 413 Pili Pujol Torres F3 03:36:11 03:35:59 OBRINT TRAÇA-CINGLES 2014
134 443 Michiel Van Den Hout M4 03:39:10 03:39:00 ZARAGOZA
135 389 Jaume Masip Torne M4 03:39:10 03:39:00 TARRAGONA
136 291 Oscar Martinez Bailac M3 03:43:11 03:43:09 CLUB GAVA TRIATLO
137 450 Veronica Crespo Rincon F3 03:43:11 03:43:04 CLUB GAVA TRIATLO
138 433 Joan Sedo Curco M3 03:47:59 03:47:55 LES BARQUES CAMBRILS
139 351 Gemma Divorra Montaña F3 03:47:59 03:47:55 FALSET
140 341 Nuria Capafons Osso F4 03:51:52 03:51:57 FALSET
141 449 Gregori Salvat Barceló M2 03:51:52 03:51:56
142 394 Bruno Morejon Mateo M3 03:51:56 03:51:45 TRAILARÍ TRAILARÀ
143 444 Luis Vazquez Grillo M4 03:51:56 03:51:44 OBRINT TRAÇA-CINGLES 2014
144 409 Gemma Polo Pujol F3 03:54:29 03:54:26 CABACÉS
145 432 Josep Maria Saumell Olivella M4 04:00:06 04:00:08 MADTEAM
146 382 Esther Lluch Vallès F2 04:00:06 04:00:08 VILAFRANCA DEL PENEDÈS
147 352 Yolanda Divorra Montaña F3 04:02:35 04:02:32 FALSET
148 301 Mª Dolors Montoliu Perez F9 04:03:21 04:03:27
149 374 Victor Hernandez Escribano M7 04:04:57 04:05:01 CAMBRILS
150 387 J.andreu Martinez Rodriguez M6 04:04:58 04:05:00 CAMBRILS
151 402 Armando Olivier Olivier M6 04:05:13 04:05:17 TARRAGONA
152 335 Jordi Besora Mallafre M6 04:05:13 04:05:16 CAMBRILS
153 313 Josep Sumoy Palou M3 04:07:39 04:07:28 MONTSANT-TARRAGONA
154 438 Inmaculada Sumoy Palou F2 04:07:40 04:07:28 FORESTEAM
155 417 Raimon Riera Escat M3 04:10:44 04:10:38 CAL PEP TEAM – LA VILELLA BAIXA
156 348 Abraham De La Rosa Galopa M2 04:10:44 04:10:39 CAL PEP TEAM – LA VILELLA BAIXA
157 268 Raul Cabre Guirao M4 04:10:44 04:10:38 CAL PEP TEAM – LA VILELLA BAIXA
158 338 Marta Cabre Guirao F2 04:10:44 04:10:40 CAL PEP TEAM – LA VILELLA BAIXA
159 419 Manel Roca Queralt M8 04:13:50 04:13:42 CLUB EXCURSIONISTA ESPARREGUERA
160 386 Pilar Martin Blas F2 04:19:09 04:19:04
161 355 Beatriz Exposito Penin F2 04:19:09 04:19:05 REUS
162 379 Lurdes Lleixa Lopez F4 04:19:10 04:19:06 REUS
163 326 Rosa Albiol Sole F4 04:19:10 04:19:07 VINYOLS I ELS ARCS
164 400 Carmen Navarro Gomez F4 04:20:39 04:20:43
165 327 Asuncion Alerany Cugat F7 04:22:35 04:22:39
166 359 Montse Fernandez Juanpere F3 04:24:23 04:24:21 ELS MASROIG
167 452 Tania Olle Vera F2 04:24:23 04:24:15 ESPARRAGUERA
168 418 Gemma Roca Juanpere F2 04:24:23 04:24:22 EL MASROIG
169 363 Montse Ferre Huguet F3 04:27:30 04:27:30 FALSET
170 420 Sandra Rodriguez Aguza F2 04:33:36 04:33:33 REUS
171 358 Raquel Fernandez Aguza F3 04:33:36 04:33:34 REUS
172 395 Josep Maria Moreno Manchó M7 04:36:57 04:37:01
173 405 Merce Pellisé Batista F6 04:36:57 04:37:03
174 333 Sergio Bassa Giralt M6 04:42:37 04:42:36 MORA D EBRE
175 347 Carles Darder I Ligero M6 04:42:37 04:42:36 BARCELONA
176 376 Ricard Itarte Canal M5 04:42:37 04:42:35 BARCELONA
177 436 Joe Soldevilla Guyen M4 04:45:03 04:44:51 OBRINT TRAÇA-CINGLES 2014
178 265 Albert Buira Alzuria M2 04:45:04 04:44:52 OBRINT TRAÇA-CINGLES 2014
179 412 Francesc Pujol Cortiella M2 04:45:33 04:45:21 OBRINT TRAÇA-CINGLES 2014
180 365 Basili Ferre Marti M9 04:47:49 04:47:50 C.E PRIORAT
181 426 Silvia Sanchez Aldabó F3 04:52:05 04:51:51 MONT-ROIG DEL CAMP
182 366 David Ferré Savall M3 04:52:05 04:51:52 MONT-ROIG DEL CAMP
183 441 Silvana Toni F6 04:54:52 04:54:53 ITALIA
184 369 Tiziana Giaretti F6 04:54:53 04:54:52 ITALIA
185 423 Tiziano Sala M7 04:54:53 04:54:50 ITALIA
186 368 Terziano Fiorucci M7 04:54:53 04:54:53 ITALIA
187 462 Joan Francesc Madruga Torbellino M3 05:23:51 05:44:24
188 429 Núria Sangenís Vaqué F2 05:30:16 05:50:50 PORRERA

 

Share